Stáhněte si ebook zdarma

Trochu jiné odpoledne

Co o ebooku říkají čtenáři?

"Zdenčin ebook mě vrátil do dětství, kdy jsme podobnou hru často hrávali s kamarády. Jako malá jsem ji měla moc ráda, protože jsme museli hledat, plnit úkoly a nakonec našli sladký poklad! Hra je jednoduchá, dá se hrát opakovaně, a to pokaždé v jiném prostředí, ale i doma klidně stokrát jinak. Díky ebooku rychle zjistíte jak na to a navíc se mi líbí, že i když je hra o bubácích, žádné strašení malých dětí tady vůbec neprobíhá, spíš naopak. Ebook s hrou můžu proto doporučit všem rodičům, ale i tetám, strejdům a dalším příbuzným, kteří s dětmi chtějí strávit čas, na který dítě bude vzpomínat."
Květuše Vašířová, fotografkawww.kvetusevasirova.cz
Z eBooku jsem nadšená! Vzhledem k tomu, že jsem pracující máma dvou dcer ve věku 4 a 8 let, vždy uvítám, když mi někdo se zábavou pro děti pomůže. Hra, kterou autorka popsala v eBooku je přehledná, stačí vytisknout pár stránek a máte skvělou a originální zábavu pro děti na odpoledne nebo na narozeninovou oslavu.
Iva Šmídová, designérka www.ivasmidova.cz
Jako milovnice oslav a vymýšlení zábavy pro děti jsem moc ráda, že jsem se dostala k tomuto dílu. Mé děti milují hledání pokladů a zábavné aktivity, které jsou v jejich "režii". Vymýšlet však neustále nové úkoly je náročné. Díky krásnému zpracování a připravení podkladů ke hře, která se dá aplikovat 100x a pokaždé bude jiná, jsem si jistá, že budou mé děti nadšené a já také! Doporučuji všem "hledačům zábavy" pro děti, tohle je skvělý pomocník.
Mája Horákovámaminka a autorka blogu www.partysmajou.cz