Milujeme šifry

Jako malá jsem navštěvovala turistický oddíl Vlčata. Měla jsem ráda schůzky v klubovně a psaní kroniky, vázání uzlů a hlavně ŠIFRY. Ty jsem přímo milovala – a to mi zůstalo dodnes!

Tečka, tečka, čárka…Pi, pi, pi, píííííííp… co to je? Jasně – MORSEOVKA!

Pokud mě vzbudíte ve tři ráno a budete chtít napsat zprávu, žádný problém, hihi 🙂 Morseovku mám fakt nacvičenou a moc mě baví. 

Od doby, kdy je Sárinka větší a já pro ni připravuju různé hry, pokladovky a bojovky, při mnoha příležitostech jí do úkolů nacpu jednu z šifer, které si pamatuju (že jich je 🤩). Sice je ještě brzy, ale třeba v ADVENTNÍM KALENDÁŘI najdete každý den jinou – 24 šifer s hádankou. 

Co je na tom nejlepší? Že mi to Sára někdy vrací a připravuje luštění i pro mě! 😍 Pak si to šifry užívám já a je to naprosto super. Ehm, včera jsem morseovku nacpala i při hraní loutkového divadla 😂

I dnešní budíček byl ve znamení hry, kterou mi Sára připravila, zatímco jsem ještě spala. Jupí! 

Takže, pokud to i vy máte stejně a luštění si užíváte, mám pro vás připravené dvě nové hry, které si můžete prohlédnou v e-shopu. 

Jsou jimi: BLUDIŠTĚ…

aáááááá….PEXESO…

 Další hry rozhodně přibudou, tak se k nám občas mrkněte 🙂

Ještě pro vás mám jeden tip na hru PAPÍROVÁ MORSEOVKA, kterou si můžete zdarma stáhnout tady >>>

Krásné luštění a šifrám 3x HURÁ 🤩

Zdeňka Pospíšilová
Miluji hry a užívám si je. Mou vášní je organizovaní her pro děti a plánování oslav. Pomáhám druhým rychle a snadno udělat den veselejší a hravější. Můj příběh si můžete přečíst zde >>